Проведено вакцинацію від грипу

     Працівники ДП «Славутське лісове господарство» висловили бажання отримати щеплення проти сезонного грипу. Вакцинація – це найкращий метод профілактики захворювання та попередження його важких ускладнень.
Восени профспілка підприємства склала списки бажаючих отримати щеплення проти гриппу. Потім оформили замовлення на вакцину у Нетішинській аптеці. І вже через певний час, як тільки вакцина надійшла у регіон, її доставили для підприємства.
До заходу долучилися медичні працівники КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської міської ради. Щеплення проводилось чотиривалентною, індикативованою вакциною  ДжіСі ФЛЮ ТЕТРА (виробник Південна Корея).  В ході проведення вакцинації було щеплено 30 працівників, які працюють у важких погодних умовах та спілкуються з клієнтами підприємства.
Загалом серопротекція досягається протягом 2-3 тижнів. Тривалість імунітету після вакцинації залежить від вакцинного штаму і, як правило, триває від 6 до 12 місяців.
Сьогодні  кожен свідомий мешканець нашої громади має стати у чергу, та придбати вакцину в аптечній мережі за власний кошт і зробити щеплення в будь-якому закладі охорони здоров’я на вибір.
     В. ГАВУРА,
інженер з охорони праці
Славутського лісгоспу.

20201224-131157-01-7a

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*