Проведено основний аудит

Торік  з метою визнання ведення лісового господарства  відповідно до  вимог сталого розвитку,  а також оцінки поставок деревини та лісоматеріалів   споживачам, ліси   ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство “сертифіковані міжнародними експертами. Днями, аудиторською компанією “Легалліс” провела  щорічний наглядовий аудит з лісової сертифікації  на підтвердження  відповідності рівня ведення лісового господарства принципам та критеріям ЛНР.

Під час  аудиту  проведено аналіз та оцінку    ведення  технічної документації  відповідальними спеціалістами,  виїзд в підрозділи та  натурний  огляд ділянок лісу, де проводяться лісогосподарські заходи та лісозаготівельні роботи. Також здійснено контроль за маркуванням продукції та  за використанням логотипів і торгових марок FSC та інше.

Особливу увагу приділено  усуненню виявлених зауважень та невідповідностей.   За   свідченнями аудиторів значних зауважень до прозорості та законності здійснення господарської діяльності підприємства   не виявлено.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

IMG_20181107_091724

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>