Проведено семінар-навчання користування технікою STIHL

9 серпня 2017 року на базі ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»  проведено семінар-навчання з користування технікою STIHL. Участь у  заході  взяли 24 представники трудових колективів Ізяславського, Шепетівського, Славутського, Старокостянтинівського лісгоспів та ДП “Хмельницькоблагроліс”.

Семінар-навчання  організований та проходив під керівництвом заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесника ,  регіонального представника по західному регіональному округу компанії ТОВ “Андреас Штіль”  С.І.Цимбалюка, спеціаліста технічного відділу ТОВ “Андреас Штіль” І.П.Абраменко  та  ексклюзивного дилера в м. Хмельницькому ТОВ “Андреас Штіль”  О.О. Жубжицького.

Учасникам семінару-навчання  продемонстрували новітні розробки компанії “Андреас Штіль” в обладнанні та засобах для проведення лісосічних та лісокультурних робіт (бензопили і кущорізи, допоміжні звалювальні прилади, спецодяг та спецвзуття, засоби індивідуального захисту). Особливий інтерес у присутніх викликали професійні бензопили для лісового господарства з електронною системою управління двигуном M–Tronic, що регулює момент запалювання та дозування палива, із функцією “Memory”, що дозволить підвищити якість та продуктивність виконання лісосічних робіт.  Представники ТОВ “Андреас Штіль”  детально показали порядок обслуговування, догляду, безпечної та правильної експлуатації технічного обладнання STIHL. Обговорено  основні причини поломок та дефектів, які виникають при неправильній експлуатації бензопил та кущорізів, а також  шляхи їх недопущення при використанні цієї техніки.

Було продемонстровано навчальні відеопосібники  експлуатації бензопил і кущорізів та безпечних прийомів виконання лісосічних та  лісокультурних робіт. Також вальники лісу мали змогу власноруч випробувати новітні бензопили STIHLMS362C-M та MS441CMзелектронноюсистемоюуправліннядвигуном M–Tronic підчасвиконаннярокряжуваннядеревини.
Кожен учасник семінару-навчання отримав  неоціненний досвід від спілкування з фахівцями компанії ТОВ “Андреас Штіль”, який допоможе їм у  повсякденній роботі.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

 

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*