Проти браконьєрів – усією громадою

Одна з найболючіших проблем, яка стоїть перед мисливським господарством, –  браконьєрство. Раніше навіть серед браконьєрів була певна етика, наприклад, навесні, з березня, їх ніколи не було в лісових угіддях. Теперішні хапуги оснащені приладами нічного бачення, автотранспортом. До речі, займаються браконьєрством далеко не бідні громадяни. Їх можна зустріти в будь-яку пору року і стріляють вони в будь-якого звіра, незважаючи на стать, вік чи період розмноження.

ДП «Ізяславський лісгосп» приділяє велику увагу охороні мисливських угідь. Для цього  спрямовуються значні кошти.  Спільно з працівниками Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області проводяться рейди з охорони мисливських угідь. В 2016 році  виявлено  33 випадки порушень правил полювання. На порушників  складено протоколи і ними сплачено штрафів  4500 грн.

Закликаємо членів первинних колективів мисливців УТМР боротися з порушниками правил полювання. Тільки спільними зусиллями можна досягти результатів.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*