Про охорону лісу від пожеж дбають повсякчас

Лісова пожежа – одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує десятки гектарів зелених масивів. З появою перших теплих весняних променів і аж до пізньої осені працівники лісового господарства завжди напоготові, щоб не допустити найменших спалахів вогню поблизу лісу.

Тому першочерговим завданням для працівників ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” є профілактика та недопущення виникнення лісових пожеж. Вони регулярно прибирають стихійні сміттєзвалища в смугах відводу автодоріг і в лісах, а також ліквідовують захаращення на окремих ділянках лісу вздовж доріг, біля населених пунктів, на рекреаційних пунктах і в місцях масового відпочинку населення. Також ведуться роботи з розчищення квартальних просік і шляхів.

А ще – вздовж доріг та поблизу місць відпочинку виставлено наочну агітацію на протипожежну тематику: бігборди, аншлаги, панно.  У засобах масової інформації постійно висвітлюється інформація про небезпеку лісових загорянь.

 

Прес-служба   ДП ”Старокостянтинівське лісове господарство”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>