Підбили підсумки за рік та накреслили нові завдання з охорони праці

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада фахівців з охорони праці.

Перед її учасниками виступив начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Хмельницькій області Вадим Франко. Він розповів про нові зміни в законодавстві про охорону праці, зокрема про впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці. Виступаючий також загострив увагу на виконанні заходів з профілактики виробничого травматизму на лісосічних роботах.

Підсумки роботи служб охорони праці на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ за 2021 рік підбив головний спеціаліст управління Анатолій Дунець. Виступаючий детально проаналізував хід виконання Галузевої програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в розрізі кожного лісгоспу.  Також було окреслено завдання на 2022 рік. Першочергові з них –  це  забезпечення ефективної роботи служб охорони праці лісогосподарських підприємств, спрямування на проведення дієвого  контролю стану охорони праці та електробезпеки в усіх структурних підрозділах підприємств і на профілактику виробничого травматизму.

Учасники наради обмінялися досвідом роботи з охорони праці. Так, мова йшла про попередження травматизму, розслідування нещасних випадків виробничого характеру.

Про нове в експертизі умов праці розповів директор обласного навчального центру з охорони праці Тарас Філіпчук.

Нарада пройшла в конструктивному руслі, з користю для її учасників.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*