Підбили підсумки, провели навчання

У ДП “Новоушицьке лісове господарство”  відбувся семінар-навчання з питань охорони праці  в лісовій галузі. Його учасниками  були директор, інженер з охорони праці та  лісова охорона підприємства.

Перед початком навчання директор підприємства П. А. Стецюк провів коротку нараду за підсумками роботи ДП “Новоушицьке лісове господарство” у 2018 році. Зазначалося, що в звітному періоді працювали  ефективно та стабільно. За результатами трудового суперництва між лісогосподарськими підприємництва Хмельницького ОУЛМГ лісгосп зайняв  друге місце із врученням грамоти та грошового заохочення працівникам. Також директор окреслив напрямки й план діяльності підприємства на поточний рік. Завершив він виступ аналізом стану охорони праці по лісгоспу за останні роки та наголосив на необхідності  суворого дотримання вимог техніки безпеки праці.

Потім інженер з охорони праці В. В. Кривий провів тригодинне навчання з працівниками лісгоспу. Обговорено практичну діяльність лісівників з  безпеки праці та культури виробництва, їхні помилки при здійсненні технологічних процесів.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

image3 image1 image2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*