Підприємство працює прибутково

На нараді, що відбулася  в ДП “Старокостянтинівський лісгосп” під головуванням директора  Ю.Д. Грачука, розглянули результати фінансово – господарської діяльності підприємства за п’ять місяців  року. Підприємство виконало планові показники й спрацювало прибутково.

Однією із складових вирощування  лісів є  їх формування та оздоровлення. Воно  починається  з якісних відводів   та  визначення  ділянок, які потребують   лісівничих  заходів. За звітний період проведено рубки догляду на площі 241,6 га при плані 238 га.

З метою підвищення стану пожежної безпеки створено 22 км мінералізованих смуг при завданні 10 км. Догляд за мінералізованими смугами перевиконано на 40 відсотків. Постійно ведеться  інформуванню населення через засоби масової інформації щодо дотримання вимог пожежної безпеки у лісах.

Заслуговує на позитивну оцінку й соціальна складова підприємства – безпечні умови праці, ріст середньої заробітної плати на одного штатного працівника (103,2 відсотка в порівнянні з відповідними минулорічними показниками) та сплата податкових платежів.

Головний бухгалтер О.І. Слюсарчук проінформувала про результати перевірки стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності по лісгоспу, головний лісничий І.М. Бородій доповів про результати перевірки стану ведення лісового насінництва, розсадництва та лісокультурного виробництва.

Також на технічній нараді була представлена відеопрезентація діяльності  Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Підбиваючи підсумки наради, директор лісгоспу Ю.Д. Грачук подякував всім структурним підрозділам за роботу, загострив увагу на головних завданнях, які необхідно вирішувати.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*