Радилися, як не допустити пожеж в екосистемах

Відбулося розширене засідання колегії Ізяславської райдержадміністрації. Серед інших у ньому також взяло участь керівництво ДП «Ізяславський лісгосп».

З питанням про профілактику пожеж в природних екосистемах району виступили завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Радкевич та начальник Ізяславського районного сектора головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Артем Шашок. За їх інформацією з  початку  року на території району виникло 5 пожеж. Горіла суха рослинність на площі 7,8 га. Загальні збитки  склали понад 195,2 тис. грн. До гасіння пожеж 5 разів залучалась   13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.   Розповсюдження вогню на більшу територію та перекидання його на будівлі населених пунктів, лісові масиви не допущено.

У райдержадміністрації розроблено План реагування на надзвичайні ситуації. Відпрацьована карта-схема протипожежних заходів та мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж у пожежонебезпечний період спільно з ДП «Ізяславське лісове господарство», військовим лісництвом, КП «Відродження», КП «Сахнівці», КП «Дертківське», КП «Борисів», КП «Лютарка», КП «Радошівка», КП «Двірець», КП «Нове Село», КП «Тернавка», КП «Поліське», КП «Шекеринці», КП «Сошне», КП «Кунів», КП «Білогородка», КП «Теліжинці», КП «Плужне».

Для організації взаємодії сил та засобів лісництв ДП «Ізяславський лісгосп» та оперативно-рятувального підрозділу 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області при гасінні великих лісових пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» розробило та затвердило  Порядки взаємодії. Ізяславським районним сектором ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно з районною державною адміністрацією, Ізяславським відділенням поліції Славутського відділу поліції ГУ Національної поліції в області, ДП «Ізяславське лісове господарство» розроблено графіки та організовано проведення спільних патрулювань щодо недопущення спалювання сухої трави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*