Реалізовуємо новорічні ялинки

Наближається Новий рік. Ялинка –  невід`ємний атрибут новорічних свят. Лісівники ДП «Славутське ЛГ» вже розпочали підготовку до новорічних свят і планують  реалізувати майже 2 тисячі штук лісових красунь. Всі ялинки заготовлятимуть на спеціальних площах – плантаціях новорічних ялинок, яких рахується по лісгоспу 34,1 га.

Торгівельні пункти почнуть функціонувати з 10 грудня для оптових покупців та з 20 грудня для роздрібної торгівлі.   Оптова ціна – 42-60 грн. з ПДВ (мінімальна партія 100 шт.) Роздрібна ціна – від 48 грн. в залежності від висоти.

Усі ялинки матимуть спеціальну бирку зі штрих-кодом та пройдений радіологічний контроль.  Задля охорони лісових красунь від незаконного вирубання будуть здійснюватися цілодобові рейди у хвойних лісових масивах працівниками державної лісової охорони та Славутського відділу поліції. Також буде створено тимчасові пости на дорогах, у населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок. Відповідно до законодавства України, за незаконне вирубування шпилькових дерев, передбачено накладання штрафних санкцій в сумі від 400 до 6000 грн.

Телефони для довідок (03842)7-03-80, 2-23-74.

Прес- служба  Славутського лісгоспу.

04 03

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>