Результати старокостянтинівців радують

На нараді, що відбулася в ДП «Старокостянтинівський лісгосп» під головуванням директора  Ю.Д.Грачука, розглянули результати фінансово – господарської діяльності підприємства за   сім місяців 2017 року.

Підприємство виконало всі планові показники і спрацювало прибутково з рентабельністю 4 відсотки. Ріст середньої заробітної плати на одного штатного працівника становить 133,9  відсотка в порівняні з відповідними минулорічними показниками. Лісгосп  сплатив до зведеного бюджету і державних цільових фондів близько 16,0 млн.грн. –  на 3,0 млн.грн.більше  до відповідного періоду минулого року.

Зароблені кошти підприємство продовжує вкладати у розвиток власного виробництва. Інвестиції склали майже 1,3 млн.грн.

Також на нараді було підбито підсумки трудового суперництва. Переможцем  визнано колектив Грицівського лісництва з врученням диплома переможця. Друге місце присуджено колективу Старосинявського лісництва, третє – колективу Сковородецького лісництва.

Підсумовуючи нараду, директор лісгоспу Ю.Д.Грачук подякував всім структурним підрозділам за роботу, загострив увагу на головних завданнях, які необхідно вирішувати.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

3 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*