РЕЙДОВІ БРИГАДИ В УГІДДЯХ

Більшість території національного природного парку «Подільські Товтри» розташовується в Кам»янець-Подільському й Чемеровецькому районах.  Згідно із законодавством полювання тут заборонено.

Державна лісова охорона Кам’янець-Подільського лісгоспу постійно проводить роз»яснювальну роботу серед мисливців про недопустимість полювання на території цих двох районів. Напередодні сезону полювання на пернатих, що розпочався 5 серпня, лісівники знову провели роз»яснювальні бесіди в багатьох селах.

А 5-6 серпня вони побували на водоймах Княжпільської, Панівецької та Орининської сільських рад Кам»янець-Подільського району. Жодного мисливця на ставках не було. Така законнослухняність тільки радує.

Наступних вихідних рейдові бригади побувають і в Чемеровецькому районі. Взагалі, такі рейди-перевірки будуть постійно, до кінця мисливського сезону.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>