Розвиток власного виробництва в пріорітеті діяльності ДП «Старокостянтинівський лісгосп»

Розвиток власного виробництва у пріоритетах діяльності підприємств Хмельницького ОУЛМГ. Не є виключенням  державне підприємство «Старокостянтинівське лісове господарство».

   – Бо головне, –  висловлює переконання директор підприємства Ю.Д.Грачук, – це не лише багаті природні ресурси, а й вміння ними розпоряджатися. Тому на підприємстві діє цех переробки низькосортної деревини, котру переробні підприємства купують неохоче.

      Завдяки проведеній в 2018 році модернізації цеху переробки, зокрема придбанню сучасного стрічкопильного верстата «Wood-Mizer LT-70», підприємству вдалося збільшити обсяги переробки круглого лісу на  163,6%. Лісгоспом був переглянутий також асортимент продукції переробки. Так, через високу енергоємність та малу рентабельність цех припинив виготовлення заготовок для виробництва паркету і налагодив випуск пиломатеріалів листяних порід, а також вже освоїв виготовлення обрізних хвойних пиломатеріалів.        Результатом прийнятих рішень стало збільшення випуску продукції переробки на 146,2%.

      Не забувають на підприємстві і про належні умови праці та відпочинку для працівників, Зокрема, проведено сучасний ремонт санітарно-побутових приміщень для працівників цеху переробки, нижнього складу та гаража.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

?????????? ?????????? ????????????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*