З ВІДКРИТТЯМ СЕЗОНУ, МИСЛИВЦІ!

Згідно з наказом «Про проведення полювання у мисливських угіддях ДП «ІІІепетівське лісове господарство» у мисливський сезон 2016-2017 років», виданого директором підприємства В.М.Сасюком відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», встановлено  терміни полювання та види птахів, що можна добувати.

Отже, полювати можна на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок – білощокої та червоноволої), куликів (крім кулика-сороки, баранця великого, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків – морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців), лисуху, голубів (крім голуба-синяка) — з 16-ї години 6 серпня до 31 грудня 2016 року включно;

на гусей: сіру, білолобу велику, гуменника – з 16-ї години 6 серпня до 31 грудня 2016 року включно.

Забороняється полювання на гуску білолобу малу.

Під час полювання мисливець зобов’язаний проводити облік добутої ним дичини, який ведеться у ліцензії або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на пернату дичину – наприкінці дня після проведення полювання.

До початку проведення полювання до контрольної картки обліку добутої дичини мисливець вносить дату, назву користувача мисливських угідь, місце полювання та номер ліцензії або відстрільної картки.

А ще мисливцям треба пам’ятати, що полювання на всіх територіях природно-заповідного фонду, відтворювальних ділянках, усіх інших заборонених територіях, у 200- метровій зоні навколо них та на території угідь, які не закріплені за користувачами, неприпустиме.

Заборонено і будь-яку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу Сонця і раніше години до його сходу), а також:

полювання з використанням не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напіватоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;

полювання з мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності або без наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органом внутрішніх справ;

полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина.

Не можна полювати на пернату дичину зі застосуванням нарізної зброї і нарізних вкладишів, із собаками без паспорта тощо.

І ні в якому разі не забувайте про безпеку на полюванні, особливо у день відкриття, коли навколо дуже багато людей. Якщо вип’єте у свято горілки, то за рушницю не беріться! Так буде краще для всіх, а насамперед — для вас.

Ні пуху, ні пера!

Прес-служба Шепетівського лісгоспу

 

Видача сертифіката

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА НА АДМІНІСТРАТИВНУ ПОСЛУГУ:

ВИДАЧА СЕРТИФІКАТА ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ ТА ВИГОТОВЛЕНИХ З НИХ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЕКСПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ

Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
1. Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 29000 м. Хмельницький вул. Кам’янецька, 55
2. Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги Понеділок-п’ятниця з 8 до 17:00 год.
3. Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги 0382-78-81-55, 78-81-62, kmlis@ukr.net www.kmlis.gov.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
4. Закони України Закон України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” від 08.09.2005р. № 2860- 1V
5. Акти Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року №1260 “Про затвердження Тимчасового порядку видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій” Постанова  Кабінету Міністрів України  від 21 травня 2012 року   № 436 “Про затвердження  переліку товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України”
6. Акти центральних органів виконавчої влади Наказ  Держкомлісгоспу України від 07 вересня 2007 року № 528 “Про затвердження форми сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій та Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій” Наказ Міністра аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2012 року №513 “Про внесення зміни до Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій”
7. Наказ територіального органу  виконавчої влади у сфері лісового господарства Наказ Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  від 15.12.2017р. № 76 “Щодо видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій”
Умови отримання адміністративної послуги
8. Підстава для одержання адміністративної послуги Заява суб’єкта господарської діяльності, резидента України, який має намір експортувати лісоматеріали та пиломатеріали, що підпадають під дію  Закону України від 08 вересня 2005 року № 2860-ІV “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів”
9. Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них Для отримання “Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій” суб’єктом  господарської діяльності, резидентом  України подається:
- заява за встановленою  формою;
- копії (з обов’язковим  пред’явленням  оригіналу)  товарно-транспортних  або залізничних  накладних про придбання  відповідного обсягу  лісо– та пиломатеріалів у постійного лісокористувача, або лісорубного квитка (для постійних лісокористувачів)
10. Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Подання суб’єктом  господарської діяльності  заяви про надання послуги та документів, які додаються до них здійснюється шляхом поштового відправлення або під час особистого прийому
11. Строк надання адміністративної послуги Відомості або відмова у їх видачі надаються у день подання документів
12. Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги Підставами для відмови у наданні адміністративної послуги є:
- ненадання усіх необхідних документів, зазначених у пункті 9 даної картки;
- виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей;
- негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі Сертифіката
13. Результат надання адміністративної послуги Одержувач адміністративної послуги отримує «Сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» або за наявності підстав, зазначених у пункті 13 даної картки, відмову у їх видачі у формі листа на офіційному бланку.Сертифікат, що отримується  засвідчуються печаткою, з додаванням його копії, засвідченої печаткою
14. Способи отримання відповіді (результату)  Надання суб’єктам  господарської діяльності «Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» або відмов у їх видачі, здійснюється шляхом поштового відправлення або під час особистого прийому.

scan 1

Мисливство

Перелік екзаменаційних питань для отримання “Посвідчення мисливця”

Реквізити на оплату адміністративних послуг мисливського господарства

Анкета мисливця

Заява мисливця

Інформаційна картка дублікат контрольної картки 2018

Інформаційна картка дублікат посвідчення 2018

Інформаційна картка контрольна картка 2018

Інформаційна картка посвідчення 2018

Технологічна картка 2018 дублікат контрольна картка

Технологічна картка 2018 дублікат посідчення

Технологічна картка 2018 контрольна картка

Технологічна картка 2018 посідчення