Структура управління

Обласне управління лісового та мисливського господарства підпорядковується Державному агентству лісових ресурсів України та є його територіальним органом.
Основним завданням Управління є участь у сприянні формування та реалізації державної політики в сфері лісових відносин та ведення лісового і мисливського господарства та полювання на території області.
У своїй діяльності управління керується Конституцією України, Лісовим Кодексом України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони навколишнього природного середовища, Положенням про державну лісову охорону, нормативно-правовими актами Держлісагентства, а також Положенням про його територіальний орган.
Діяльність обласного управління лісового та мисливського господарства
та його підвідомчих підприємств спрямовується на зберігання лісів, нарощування їх ресурсного потенціалу, посилення ролі державної лісової охорони, недопущення розвитку процесів споживацького ставлення до лісів. Лісові підприємства і їх структурні підрозділи, як правило, розташовані у селах та селищах і є основними роботодавцями у місцях, де людям важко знайти роботу.

Структура управління

.Керівництво:

Начальник управління – Пешко Петро Степанович
Т.в.о. першого заступника начальника управління – Золотий Павло Степанович
Заступник начальника управління – Колесник Володимир Григорович.
Заступник начальника управління – Семенець Олександр Петрович.
Заступник начальника управління – начальник відділу використання лісосировинних ресурсів – Безноско Юрій Леонідович.

Відділ лісового та мисливського господарства – начальник відділу
Відділ використання лісосировинних ресурсів – заступник начальника управління – начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Безноско Юрій Леонідович.
Відділ бухгалтерського обліку та економічного аналізуначальник відділу Роля Людмила Володимирівна.
Сектор кадрів та юридичного забезпечення – головний спеціаліст – юрист Втерковський Ярослав Юрійович

Організаційна структура управління

В складі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства функціонують 11 державних підприємств лісового та мисливського господарства: ДП “Ізяславське лісове господарство”,   ДП “Кам’янець-Подільське       лісове господарство”,   ДП “Летичівське лісове господарство”,    ДП “Славутське лісове господарство”, ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”,   ДП “Новоушицьке лісове господарство”,   ДП “Шепетівське лісове господарство”, ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”, ДП “Ярмолинецьке лісове господарство”,  ДП “Проскурівське ЛГ”, НПП “Мале Полісся”.