Садили дерева миру на Новоушиччинні

  Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології за підтримки Мінприроди проводить чергову хвилю безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру.

  ДП “Новоушицьке лісове господарство” взяло участь у   акції та посприяло в озелененні території церкви святих великомучеників Бориса і ГлібаУкраїнської Греко-Католицької Церкви в смт Нова Ушиця.

  У заході разом із працівниками лісового господарства взяли участь релігійна громада та настоятель храму. На території церкви   висаджено декоративні саджанці туй різних порід, ялівця самшиту, верби Матсудана та різних красивоквітучих кущів (спірей, дейція, вейгела та інші).

  Озеленена територія храму стала мальовничішою. Щорічне проведення акції (весна-осінь) сприяє висадженню десятків тисяч дерев миру по всій державі, що символізують прагнення  українського народу до відновлення миру на рідній землі та увіковічення пам’яті про її захисників.

Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство».Нов Уш 2 Нов УШ 3 Нов Уш 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*