СЕМІНАР ВІДКРИВ БАГАТО НОВОГО

Старший науковий співробітник Національного природного парку «Мале Полісся» М.М.Белінська  взяла участь у семінарі «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора»,  що відбувся на базі  НПП «Північне Поділля» (м. Золочів Львівської обл.).

Учасниками семінару були представники департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України, співробітники наукових установ та установ природно-заповідного фонду нашої держави. Експерти  Ян Шеффер, Расто Ласак, Анна Кузенко провели теоретичні сесії з різних тем. Мова йшла про Інвентаризація видів флори; про оселищну концепцію, методологія картування оселищ та інше.

Під керівництвом провідних науковців-ботаніків проведено практичне заняття на території НПП «Північне Поділля» (околиці с. Стінка Золочівського р-ну), де здійснили інвентаризацію видів флори та уточнили межі оселищ на  ділянці площею 50 га. Зазначена ділянка Парку є цінною як для України так і для Європи, оскільки тут зростають особливо цінні види рослин із національних та міжнародних охоронних списків, а також зосереджені оселища, що потребують охорони на європейському рівні.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*