Семінар з лісівництва

Лісовідновлення та формування деревостанів – одне з головних завданнь ДП “Кам”янець-Подільське лісове господарство”.
Майже третину обсягів лісогосподарських заходів, що здійснюються на підприємстві, відбуваються в Малієвецькому лісництві. Саме тому для вдосконалення професійних навичок на базі цього лісництва проведено семінар з лісівництва за участі директора лісгоспу Валерія Пустильного, спеціалістів відділу лісового господарства, лісничих та помічників лісничого.
Головною метою заходу став огляд ділянок на якість лісовідновлення, як ведеться догляд за культурами, як відведено ділянки й проведено рубки формування й оздоровлення лісів. У ході семінару також було оцінено благоустрій адміністративної території лісництва та пункт зосередження пожежного інвентаря. Учасники мали можливість ознайомитися з лісокультурними об”єктами – ділянками незімкнутих лісових культур і природного поновлення дуба звичайного різного віку та ділянками проведення рубок догляду. На кожній окремій площі обговорювали методи та способи здійснення заходів, їхню якість та своєчасність., відзначали недоліки та ефективність.
Підсумовуючи, кожний учасник наголосив на важливості семінару, оскільки призначення і проведення лісогосподарських заходів вимагає кращого знання природи лісу, врахування особливості конкретного виділу і типу лісу, лісопатологічної ситуації, а також багато інших природних факторів.
Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*