Семінар-нарада Держлісагентства для відповідальних за роботу з громадськістю і зв’язки із ЗМІ

  У Черкасах Держлісагентство України провело семінар-нараду для відповідальних працівників за зв’язки із засобами масової інформації обласних управлінь і підприємств лісового та мисливського господарства.

   Захід проведено з метою забезпечення висвітлення та популяризації діяльності підприємств і установ ДАЛРУ, забезпечення політики об’єктивного й прозорого інформування суспільства про стан, функціонування та перспективи розвитку лісової галузі держави, налагодження конструктивного діалогу із суспільством та громадськістю. Детально обговорено проект Комунікаційної стратегії Державного агентства лісових ресурсів.

  У семінарі взяли участь працівники усіх управлінь лісового та мисливського господарства держави. В складі делегації від Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства були прес-секретар ХОУЛМГ В.В. Самсонов та працівники підприємств відповідальні за зв’язки із громадськістю – Л.М. Коваль з ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство», А.О. Кирильчук з ДП «Шепетівське лісове господарство» і О.В. Мнюх з НПП «Мале Полісся».

   Учасники наради в обговоренні проекту Комунікаційної стратегії наголошували на необхідності налагодження діалогу між лісівниками, екологами, деревообробниками та суспільством в цілому для подолання непорозумінь, побудови конструктивної та взаємовигідної співпраці. Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук привернув увагу до питань активізації співпраці з усіма органами та інституціями, що впливають на розвиток і стан лісового господарства.

   Методичні рекомендації щодо роботи з громадськістю та висвітлення в засобах масової інформації і в соціальних мережах подали Любов Полякова – завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків із громадськістю ДАЛРУ, Валентин Колєчкін – прес-секретар ДАЛРУ, Марія Бабич – прес-секретар Товариства лісівників України.

  Семінар пройшов змістовно, на високому організаційному рівні.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_0431 DSC_0380 (1) DSC_0370 (1) DSC_0420 DSC_0495 DSC_0555 DSC_0413 (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*