Семінар-нарада з керівниками та спеціалістами служб охорони праці підприємств міста на базі ДП «Старокостянтинівський лісгосп»

У ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” під головування начальника управління соціального захисту населення Н.І. Шабельник відбулася семінар-нарада з керівниками та спеціалістами служб охорони праці міських підприємств,  установ та організацій   різної форми власності та господарювання.

Захід відбувся з метою детального роз’яснення покрокового алгоритму порядку проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов’язковому медичному огляді осіб віком до 21 року, а також правильності та своєчасності проведення атестації робочих місць за умовами праці та інших важливих питань охорони праці і безпеки життєдіяльності на території міста.

 У семінар-нараді взяли участь представники управління соціального захисту населення, Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, управління Держпраці в Хмельницькій області, Старокостянтинівської центральної районної лікарні, керівники та спеціалісти служб охорони праці підприємств, установ та організацій міста.

 Під час семінару  розглянуто такі питання: актуальні проблеми охорони праці та безпеки життєдіяльності на території міста, про порядок проведення медичних оглядів працівників та атестації робочих місць за умовами праці, про роботу Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області з питань профілактики виробничого травматизму та відшкодування шкоди потерпілим.

Про роботу місцевої влади з питань охорони праці у вступному слові доповіла начальник управління соціального захисту населення Н.І. Шабельник.

 Представники підприємств брали активну участь у в обговоренні висвітлених питань. Особливу зацікавленість викликало питання проведення медичних оглядів працівників. Представники Управління Держпраці у Хмельницькій області О.А. Токар (начальник відділу з питань гігієни праці) та В.В. Мамчур (лікар з гігієни праці) дали вичерпні відповіді на поставлені запитання та детально роз’яснили порядок проведення медичних оглядів.

Головний спеціаліст-експерт з умов праці управління соціального захисту населення В.В. Гордійчук  висвітлив питання проведення атестації робочих місць за умовами праці.

 Про роботу Старокостянтинівського відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області з питань відшкодування шкоди потерпілим та профілактики виробничого травматизму інформували присутніх начальник відділення В.М. Василик та страховий експерт з охорони праці В.М. Дехтярук.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

55560443_2012705262372247_725407598198652928_o 53799374_2012705019038938_2934580226543321088_o

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*