СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ЛІСОВОЇ ПЕДАГОГІКИ

У рамках проекту FORSOCу Львові відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки. Його учасниками були лісівники та педагоги, які займаються учнівськими лісництвами. Хмельниччину на семінарі представляв керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське»  М.А.Зведенюк.

Семінар проводили тренери з Національного центру у Зволені (Словаччина) Вероніка Яловіарова та Дана Лойова. Вони поділилися досвідом запровадження нових підходів навчання про ліс, що раніше вдало запозичили в австрійських колег. У 2010 році фахівці Національного лісового центру в Зволені розробили концепцію лісової педагогіки, в рамках якої вони готують лісових педагогів та підвищують їхній фаховий рівень.

Семінар проходив у формі гри. За два дні було відпрацьовано різноманітні вправи, ігри, заходи які можна виконувати з дітьми в учнівських лісництвах. Кожний з учасників тренінгу здобув практичний досвід, який  зможе використовувати в подальшій роботі.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

ф ф1 ф2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>