Сертифікація лісів – шлях у Європу

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства з ініціативи начальника управління Петра Пешка відбулася важлива нарада з сертифікації лісів на підвідомчих підприємствах.

Сертифікація лісів – це щорічне планомірне дослідження їхнього стану, вивчення усіх складових господарського процесу, забезпечення доступності лісових ресурсів місцевому населенню; це оцінка господарювання в лісовій галузі за міжнародними стандартами на засадах сталого розвитку.

– Якщо ми йдемо в Європу, то діяти маємо, як європейці, – зазначив у своєму виступі на нараді Петро Степанович. – Сертифікація допоможе нам оберігати зелені перлини краю, добитися розумного балансу  екологічної, економічної та соціальної складових у веденні лісового господарства. Поступово зникатимуть суцільні рубки, місце яких займуть вибіркові й поступові, ведення лісового господарства відбуватиметься на засадах наближеного до природи лісівництва.

Відбулося жваве обговорення питання сертифікації. Директор Шепетівського лісгоспу Володимир Сасюк, директор Хмельницького лісомисливського господарства Ігор Бурковський теж наголосили на важливості сертифікації і необхідності її впровадження на наших підприємствах.

На нараді також розглянуто питання  надання допомоги    лісогосподарським підприємствам південних та східних регіонів держави підприємствами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Найближчим часом, після опрацювання механізму, така допомога надаватиметься.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

2 1DSC09872

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*