Славутські лісівники потрудилися ударно

ДП «Славутське лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ  успішно завершило весь комплекс осінніх лісокультурних робіт. Підготовлено грунт під лісові культури 2017 року на площі 74 га, проведено догляди за лісовими культурами в переводі на однократний  на площі 1200 га.  Осіннє доповнення лісових культур здійснено на площі 136 га.

Незважаючи на неурожайний рік, підприємство заготувало 5,5 тонни лісового насіння, в тому числі жолудя дуба звичайного – 3,9 і дуба червоного – 1,3 тонни. Вирощено 1 млн. 15 тисяч штук сіянців у розсадниках. Це повністю забезпечить потреби в посадковому матеріалі для створення лісових культур у державному лісовому фонді.

Цьогоріч лісгосп придбав дві холодильні камери, в яких витримується відповідний температурний режим та забезпечується належне зберігання насіння та сіянців протягом осінньо-зимового періоду. Ця інноваційна технологія дозволяє зберігати до 3 тонн жолудя дуба звичайного протягом декількох років. Все насіння проходить спеціальну апробацію, щоб не допустити використання в лісовому господарстві низькоякісного чи пошкодженого насіння.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

12 11 13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*