СЛАВУТСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДТРИМУЮТЬ МІСЯЧНИК З ОЗЕЛЕНЕННЯ МІСТА

У Славуті успішно проходить  місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста. Лісове господарство бере в ньому активну участь.

     У навчальних закладах  спільно з лісівниками проводять акції «Плекаймо сад», «Рідному місту – турботу юних», «Майбутнє лісу в твоїх руках» та організаційно-роз’яснювальну роботу з проведення природоохоронних заходів.

     Міська рада закликає продовжувати роботу зі створення нових зелених насаджень та реконструкції існуючих, які застаріли або хворіють.

     Громадські організації  організували суботник біля майбутнього меморіалу пам’яті, подій Революції гідності «Вічний вогонь». Активісти прибрали прилеглу територію від сміття, обрізали сухі гілки з навколишніх дерев, висадили навколо  майданчика пам’ятного знаку  30 саджанців туй колоновидних та ялівця скельного, підлили їх водою. У забезпеченні саджанців посприяв Славутський  лісгосп.

      Після підбиття підсумків  місячника благоустрою та санітарної очистки міста визначать два зразкові двори у приватному секторі та дві зразкові території підприємств, установ і організацій.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

меморіа мемор меморі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*