Славутчина – край партизанської слави

Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. По особливому ця фраза звучить  9 травня,  в день Перемоги. Ми дякуємо нашим дорогим ветеранам за їх жертовність, відвагу. На жаль, з кожним роком все більше  їх відходить у вічність, щоб там, на небесах, зустрітися зі своїми побратимами, які назавжди залишилися молодими, боронячи свою землю. Як нагадування про їхні подвиги, в містах та селах і просто на місцях героїчних подій височіють пам’ятники полеглим солдатам.

Славутчина – відомий край партизанської слави. Це серед дрімучих лісів вчорашні лікарі, хлібороби, робітники, вчителі, взявши до рук зброю, пішли боронити свій дім, свою Вітчизну. І ось саме їм, партизанам, підривникам з’єднання імені Михайлова серед високих сосен і пишних ялинок стоїть пам’ятник.

Цьогоріч з ініціативи ДП «Славутський лісгосп» працівники лісництва з символічною назвою Партизанське, розчистили, відремонтували та пофарбували  обеліск, посадивши біля нього квіти.

Важливо,   що наші лісівники вміють не тільки берегти й примножувати зелені насадження, але й зберігати та шанувати пам’ять про полеглих воїнів – визволителів.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

Cl

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>