Спеціальне навчання з цивільного захисту пройшло успішно

У ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» з 13 по 16 липня проходило спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту.

До навчань залучалися керівний склад цивільного захисту підприємства, керівники структурних підрозділів, працівники навчально-консультативного пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області, посадові особи, які входять до штабу цивільного захисту, робітники. Усього було 36 чоловік.

Відпрацьовувалися дії керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту в разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру та проведення рятувальних і невідкладних робіт. Перевірено реальність плану реагування на надзвичайні ситуації підприємства в мирний час та готовність керівного складу і органів управління до дій в умовах надзвичайних ситуацій. Також визначався рівень готовності спеціалізованих служб, структурних підрозділів до виконання заходів цивільного захисту.

Здійснено великий обсяг робіт. Усі діяли злагоджено. Високий рівень підготовки, зокрема, продемонструвала рятувальна ланка. В цілому завдання навчання виконано, поставленої мети досягнуто.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

 IMG-4d087431a95606e89ba91a635b1a3f60-V 20200715_092029

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*