Справний транспорт – безпечна робота

На ДП «Летичівське лісове господарство» в розпалі технічний огляд, який триватиме до грудня. Всі автомобілі – під пильним оком головного механіка В.І.Раднєвича. Він і складає графік проходження техогляду. «Все повинно бути в порядку, – говорить Володимир Іванович.- Як зовнішній вигляд автомобіля, так і документація».

Щодо справності автомобіля – то це в першу чергу, адже від цього залежить безпека водія, життя й безпека учасників дорожнього руху.     Для головного механіка немає поганих водіїв, всі – добрі, працьовиті, відповідальні. Великовантажні лісовозні машини часто потребують ремонту, бо далеко не нові, але шофери не простоюють на ремонтах, лагодять свої автомобілі оперативно. І все ж В.І. Раднєвич виділяє найкращих з кращих. Першого називає Миколу Миколайовича Токаря. Молодий, заповзятий. Які завдання не ставить перед ним керівництво – всі виконує. А от автомобіль його потребує капітального ремонту. «Край потрібно міняти раму і балансирну вісь», – стурбований В.І.Раднєвич…

Подібні клопоти – щодень. Але без них на виробництві ніяк. На те й проблеми, щоб їх вирішувати.     Добре підготував до техогляду свій Краз-255 Олександр Степанович Заїка (на знімку). Хоча машина далеко не нова, але з усього видно – береже її водій. Він працює на одному місці понад 18 років. Добросовісний, відповідальний.

Техогляд триває згідно з графіком. В добрий час! Щоби після технічного контролю, що проходитиме в обласному центрі, кожен транспортний засіб отримав документ, який надає право виїжджати з гаража .

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*