Співробітники НПП «Мале Полісся» – учасники тренінгу «Інтерпретація природи та культурної спадщини»

Фахівець з екологічної освіти Н.В.Кратасюк  і старший науковий співробітник Національного природного парку «Мале Полісся» М.М.Белінська  взяли участь у тренінзі «Інтерпретація природи та культурної спадщини», що проводився на базі Національного університету «Острозька академія» та на території Національного природного парку «Дермансько-Острозький».

Організаторами заходу виступили: Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Всесвітній фонд дикої природи WWF в Україні, ГО «Український екоклуб «Зелена Хвиля»», Національний природний парк «Дермансько-Острозький», Національний університет «Острозька академія». Фінансова підтримка тренінгу – Лісова агенція США (U.S. ForestService).

У тренінгу взяли участь екскурсоводи музеїв, ботанічних садів, зоопарків, співробітники нацпарків Волинської, Рівненської, Тернопільської, Львівської, Хмельницької областей. Вони опрацювали наступні теми: «Концепція та ключові поняття інтерпретації природи», «Методологія інтерпретації природи», «Оцінка ефективності інтерпретації природи».

Учасники також мали можливість працювати над інтерпретацією історичної спадщини на базі Національного університету «Острозька академія» та Острозького краєзнавчого музею.

  Прес-служба НПП «Мале Полісся».

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*