Спільна нарада лісівників та поліції

З метою підвищення ефективності роботи з попередження випадків самовільних рубок та браконьєрства, запобігання розкраданню лісопродукції  в ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» директор лісгоспу Валерій Пустильний із участю провідного інженера з охорони та захисту лісу та лісничих  провів наради-зустрічі з начальниками відділів національної поліції Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького та Чемеровецького районів. Йшлося про координацію й взаємодію працівників державної лісової охорони та  поліції. На цих заходах Валерій Пустильний проінформував про ситуацію щодо лісопорушень, патрулювання лісових масивів та роботу рейдових бригад у кожному районі.

Рейдові бригади підприємства постійно проводять патрулювання лісів, особливо поблизу населених пунктів, вздовж автошляхів, на ділянках природно-заповідного фонду та особливо цінних лісонасаджень. Значна увага приділяється інформуванню населення та громадськості в ЗМІ, на сайті лісгоспу про діяльність підприємства, випадки браконьєрства та порушень лісового законодавства. В лісах здійснюються профілактичні заходи: вартові зелених шат перекопують несанкціоновані в’їзди, встановлюють шлагбауми, інформаційні стенди, облаштовують місця відпочинку.

Про взаємодію в проведенні заходів з протидії незаконним рубкам та іншим лісопорушенням підписано спільний наказ з кожним районним підрозділом нацполіції та погоджено склад, графік і маршрути рейдових бригад.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

изображение viber с т

 

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*