Спільне засідання адміністрації й профкому підприємства

У ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулося засідання профспілкового комітету та адміністрації підприємства. У його роботі взяли участь голова обласного комітету профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий, директор лісгоспу П. А. Стецюк, головний лісничий О.О. Лукомський, головний економіст М.М. Хрустінська, помічник лісничого Браїлівського лісництва С.Б. Топоровський та голова профкому С.В. Кравецька.

Обговорювали виконання колективного договору між адміністрацією підприємства і профспілковою організацією за 2019 рік та пропозиції про внесення змін до колективного договору на 2020 рік.

Завдяки наполегливій праці кожного працівника підприємство досягло хороших показників. Це в свою чергу дало можливість забезпечити всіх працівників заробітною платою, соціальними пільгами, які передбачені в колективному договорі. Здійснювалися заохочення з нагоди ювілейних дат, видавалися одноразові допомоги в зв’язку з сімейними обставинами, на лікування, на поховання близьких родичів.

Робітники повністю забезпечені спецодягом, є аптечки першої необхідності, відповідно до положення проводилися навчання, інструктажі та перевірка знань з охорони праці.

Підбиваючи підсумки засідання, голова профкому С.В. Кравецька наголосила, що колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом в основному виконаний.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

Рисунок1 Рисунок2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*