Старокостянтинівські лісівники та рятувальники провели тактично-штабні навчання з гасіння лісових пожеж

Віідповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації у Старокостянтинівському районі провели тактично-штабні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій на підпорядкованій території.

Ставилося завдання  організувати ліквідацію лісової пожежі на початкових її проявах та евакуювати населення прилеглих  до лісових масивів територій. Так, за тактичним задумом на території Великочернятинської сільської ради, у лісовому масиві  Антонінського лісництва ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» внаслідок удару кульової блискавки сталася пожежа. Державна лісова охорона та рятувальники мали терміново організувати та виконати заходи з ліквідації пожежі, зокрема із  залученням сил та засобів для гасіння пожежі.

Державна лісова охорона,  прибувши на місце, відразу взялася за локалізацію пожежі, а вогнеборці району почали гасити пожежу та встановлювати пункти накопичення інвентаря, харчування та відпочинку особового складу, задіяного для ліквідації пожежі. Зусиллями членів добровільних пожежних дружин  Старокостянтинівського лісгоспу та 19 державної пожежно – рятувальної частини було швидко та професійно ліквідовано умовну пожежу.

Лісівники та вогнеборці переконані, що такі навчання допоможуть підняти рівень оперативної готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту району.

    Прес-служба

ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”.

4 3 2 1 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*