СТАРОКОСТЯНТИНІВЦІ БЕРЕЖУТЬ ЛІС ВІД ПОЖЕЖ

Із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників державної лісової охорони ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» в такий період  напружений час, особливо в  святкові та вихідні дні, коли багато громадян приходять в ліс на відпочинок. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників. Причинами виникнення пожеж у лісі, в більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву  недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.

Аби зменшити ризик виникнення пожежі й створити комфортні умови для відпочинку, на тереторії лісових масивів ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»  обладнано рекреаційні пункти. Тут кожен може ознайомитися з цікавою інформацією про ліс та відпочити на лавках чи у альтанках, а також посидіти біля багаття в спеціально обладнаних місцях.

Адміністрація лісгоспу звертається до всіх жителів міст і сіл, в разі  виявлення  загорянь в лісових масивах і на прилеглих до лісів територіях – повідомляйте оперативного  чергового  Старокостянтинівського лісгоспу за  тел. 3-23-73 або чергового  пожежної  частини за тел. 101.

Наголошуємо на важливості суворого дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах. А також просимо людей, щоб  після відпочинку  вони не засмічували ліс. Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватись надто дорогою ціною!

Адміністрація ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*