Створили експериментальну плантацію павловнії

Працівники ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” доповнили колекцію інтродуцентів. В Маківському лісницві, на території Циківського лісорозсадника створили  експерементальну плантацію павловнії повстистої. Висадили на площі 0,6 га 250   штук  придбаних клонових саджанців (cloninvitro) , які пристосовані до різких  та екстремальних умов.

Називають павловнію нафтовою свердловиною за швидкість зростання, рівний та високий стовбур. Рослина має велике листя, чарівні  квіти, легку деревину та здатність  до  самовідновлення.  Тому вона надзвичайно цінна як  декоративна рослина, прекрасний медонос, екологічна , біоенергетична. Листя може використовуватися на корм для тварин.  Павловнія  економічно вигідна, бо має цінну деревину.

У Кам’янець-Подільському  ботанічному саду павловнія зростає як декоративна культура. Торік комунальники міста використали  її в озелененні, висадили біля новозбудованого заводу.  Тож лісівники  уже ознайомлені з декоративними та екологічними характеристиками рослини. Тепер сподіваються  зі своєї плантації  мати економічну вигоду.

Прес-служба Кам`янець-Подільського лісгоспу.

бот сад 0-02-0a-0eee8ec2bdc487176f555bdde624fb1de7cc746a1a7846b77a6ad096fa6c4e43_full

lвася п сад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*