Стоять на варті лісу від пожеж

 Вберегти ліс та його мешканців від пожеж – одне із головних завдань вартових зелених шат. Особливу велику увагу охороні лісу від вогню приділяють у  пожежонебезпечний період, який зараз саме в розпалі.

   Лісова охорона Проскурівського лісгоспу постійно патрулює угіддя. Разом з рятувальниками проводяться рейди, особливо в місцях відпочинку. Людям роз’яснюють правила пожежної безпеки й поведінки в лісі.

А щоб завжди бути готовим до боротьби з вогнем, у лісгоспі навчають працівників, проводять з ними відповідний інструктаж. Також постійно поповнюють пожежний інвентар та засоби пожежогасіння.  Так, цього року лісгосп придбав мобільний пожежний модуль. Його перевагою є те, що в разі необхідності установка може бути причеплена до автомобіля та в найкоротші терміни доставлена до епіцентру загоряння. Крім того, на підприємстві доукомплектовано пункт зосередження пожежного інвентарю всім необхідним для пожежогасіння.

     Лісівники ДП «Проскурівський лісгосп» закликають  громадян під час відпочинку в лісі дотримуватись правил пожежної безпеки та бути небайдужими до збереження зелених багатств.

Пресслужба Проскурівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*