Сумлінна праця – хороші результати

От і прийшла зима, час підбивати підсумки лісокультурної кампанії. Всього за 2021 рік у ДП «Новоушицьке лісове господарство» створено 27,5 гектара лісу й висаджено при цьому понад 64 тисячі сіянців різних порід.

До відновлення насаджень лісівники залучали  населення, особливо молодь у рамках акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» на виконання Програми Президента «Зелена країна». Висаджували дерева учні й педагоги, місцева влада й усі бажаючі.

Також лісівники озеленили ялівцями територію адмінбудівлі  Кам”янець-Подільської окружної прокуратури у м. Дунаївці та посадили алею з туй колоноподібних у селі Струга.

Протягом акції, що тривала із 1 жовтня по 30 листопада, лісгосп створив 6,9 гектара лісових культур на зрубах та 7,6 гектара захисних лісових насаджень, висадивши при цьому 60390 сіянців лісових порід.

Паралельно з посадкою лісу  лісівники заготовили 2808 кілограмів насіння лісових порід, з них – 2500 кілограмів – жолудів дуба звичайного. Вихованці шкільних лісництв зробили чималий внесок, долучившись до збирання насіння. Адже прогулянки в лісі  в поєднанні із корисною справою уже давно стали для них гарною традицією.


Пресслужба Новоушицького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*