СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ – ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

У серпні 2016 року  розпочалося будівництво  дільниці розпилювання деревини на Ізяславському ЦПД. Вже в грудні дільниця, обладнана  сучасним високопродуктивним стрічковим верстатом «МЕБОР», запрацювала. Для підготовки стрічкових пил стрічкопильного верстату « Вуд –майзер» придбано та встановлено сучасний заточний верстат, який облаштовано системою аспірації. Крім того,  в котельні цеху   замінено котел.

Всі  роботи з  будівництва та встановлення нового обладнання проведено в стислі терміни й без зупинки виробництва. Зараз значно підвищилася продуктивність праці та якість продукції. За перше півріччя цього року перероблено 4884 кубометри деревини (за відповідний період 2016 р. – 2105 кбм) , випущено продукції на 8765,4 тис. грн. (за відповідний минулорічний період  – 3590 тис.  грн.).

Обсяг реалізації  пиломатеріалів за перше півріччя становить 3182  кубометри. Ескспортується  81 відсоток продукції. Рентабельність продукції переробки за перше півріччя  становить 15 відсотків (за відповідний період 2016 р. – 1,6 %).

Середньомісячна зарплата  з початку року склала 8400 грн. (за червень  – 11455 грн.).

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*