Сьогодні 70-річний ювілей святкує Віталій Митрофанович Лісовий

70-річний ювілей святкує Віталій Митрофанович Лісовий. Він віддав лісовому господарству тридцять років. Найбільше талант Віталія Лісового проявився  на посаді начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Вмілий організатор, новатор виробництва, Віталій Митрофанович постійно був у пошуку ефективних методів господарювання.

За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства та лісопромислового виробництва  В.М. Лісовому  присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України». За значні здобутки він нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів, медаллю «За трудову доблесть», має почесні звання «Відмінник лісового господарства», «Почесний лісівник України».

 Нагороди й визнання він здобув, працюючи директором Хмельницького держлісгоспу, заступником генерального директора  об’єднання “Хмельницькліс” і очолюючи впродовж вісімнадцяти років Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

 А зараз В.М. Лісовий – голова галузевого обкому профспілки. Як і раніш – активний, енергійний, постійно турбується про добробут і соціальний захист лісівників.

У цей святковий день лісівники області щиро вітають Віталія Митрофановича  з  ювілеєм, бажають йому міцного здоров’я, щастя, довголіття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*