СІЮТЬ, САДЯТЬ, ЧЕРЕНКУЮТЬ   

У Головчинецькому лісництві ДП «Летичівський лісгосп», як і в трьох інших лісництвах завершується робота в розсадниках. Чималі обсяги посадки виконали лісівники цьогоріч. Більше двох тонн жолудя висіяли в розсадники. В короба висіяли по кілограму насіння ялини та модрини.

Крім основних напрямків діяльності в головчинецьких лісівників є й додаткові, які вимагають ще більшої скрупульозності…    Щоб отримати саджанець, приміром, з самшиту, його потрібно черенкувати, просто з насінини його не отримаєш. І саме в цю пору лісівники і черенкують самшит, який користується найбільшою популярністю у жителів Летичівщини для благоустрою прибудинкових територій, шкільних та дошкільних дворів. Завдання лісівників – забезпечити покупців якісним декоративним матеріалом.

 Цьогорічний жолудь вже дає приріст, сходить. А за дворічним розпочато догляд. У лісокультурниць – гаряча пора. Молоді деревця не так швидко піднімаються вгору, як небажана  поросль біля них.    На карантині потрібно закривати обличчя масками, але карантин не може закрити обов’язковість у професії лісівника. Обов’язково посіяти, посадити, черенкувати… У певний час, відведений термін, бо карантин не може закрити любов до їх професії, до природи.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

images-44 unnamed-1-ef unnamed-6b

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*