Технічне приймання засвідчило гарний стан лісокультурних об’єктів

   У ДП «Ізяславський лісгосп» проведено технічне приймання  виконаних робіт. Навесні  лісництва підприємства створили 142 га лісових культур. Сприяння природному поновленню проведено на площі 11 га. Доповнено лісові культури на площі 60 га. На тимчасових розсадниках лісництв посіяно 1,2 га дуба звичайного, 0,04 га сосни звичайної та 0,06 га насіння інших порід.  В коробах, розміщених на декоративному розсаднику посіяно насіння модрини звичайної 75 квадратних метрів, ялини -50, сосни чорної – 35, сосни звичайної – 20 квадратних метрів. Залишено на дорощування 110 квадратних метрів ялини європейської.  В стаціонарній теплиці  площею 0,1 га заживцьовано 13200 живців різних видів туї та ялівців. Висаджено в горщики понад 5500  вкорінених дворічних живців декоративних видів, понад 7000 залишено на дорощування. Також висаджено в розсадник на дорощування 2500 трирічних вкорінених живців самшиту вічнозеленого.

   Комісія в складі інженера лісових культур І.І. Мартинова, лісничих  та майстрів лісництв оглянули кожну площу, перевірили правильність оформлення ділянок, технологію створення лісових культур, схему змішування порід і їх розміщення та відповідність садивного матеріалу чинним стандартам. Відмічено незначне відхилення від затвердженого проекту за густотою головних та супутніх порід до 10 відсотків та незначні відхилення в технології створення – порушення прямолінійності  рядів. Загалом  стан лісокультурних об’єктів оцінено як «добрий» та «дуже добрий».

  Цьогорічні сприятливі погодні умови дають надію на те, що при осінній інвентаризації стан посаджених культур не зміниться і приживлюваність буде вища за нормативну.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*