ТЕХОГЛЯД РОЗПОЧАТО

Що є головним у шоферській справі? Звичайно, справний автомобіль.  В його роботі  немає дрібниць, все важливе, бо від справності машини залежить, як безпека водія, так і всіх учасників дорожнього руху. Тому технічному огляду в ДП «Летичівське лісове господарство» – завжди особлива увага. Розпочався огляд у середині травня, триватиме до грудня  поточного року. Автомобілів, що задіяні, 25 одиниць і всім потрібна належна увага. Крази, Урали, Зіли, Газ-53, Газ-66, Уази легкові, «Ниви». За їх справність відповідає головний механік Володимир Раднєвич. Його і запитуємо, що потрібно для проходження технічного огляду?

«Автомобіль потрібно підготувати. Помити, пофарбувати, технічно відремонтувати. Машина повинна бути, як технічно справна, так і укомплектована. На місці мають бути вогнегасник, медична аптечка, знаки аварійної зупинки. У шоферів – світловідбиваючіжилети. Лише коли все справне і є в наявності – на Хмельницький. Без документа, який засвідчить, що «Транспортний засіб після технічного контролю визнано технічно справним», автомобіль не має права виїжджати з гаража, тобто його експлуатація забороняється», – каже Володимир Іванович.

Він також зауважив, що автомобілі на підприємстві далеко не нові. Великовантажні лісовозні машини часто потребують дрібного і капітального ремонтів, але вони завжди в русі, при роботі. Ремонтують їх і лагодять оперативно. Шофери виконують і перевиконують норми вивезення деревини. В лісових господарствах на них чи не найбільша надія, бо від цього залежить фінансовий стан підприємства.

Три автомобілі за короткий проміжок часу, після прискіпливого технічного контролю визнано технічно справними. На черзі – інші, згідно графіка і строків.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*