Техприймання засвідчило належну якість

Для визначення якості виконаних лісокультурних робіт у ДП «Кам”янець-Подільський лісгосп” проведено технічне приймання створених об’єктів лісокультурного виробництва.

            Встановлено, що відновлення проведено на 42 гектарах суцільних зрубів створенням лісових культур   з головною породою дуб звичайний. А для збільшення продуктивності насаджень на  площі  8 га до складу головної породи  введено модрину європейську. Для новорічних цілей на площі 0,5 га висаджено  3 тисячі штук сіянців ялини. В розсаднику Маківського лісництва  в відкритому грунті   висіяно дуб звичайний та червоний, липу серцелисту, клен, сосну кримську. В умовах контрольованого середовища в коробах   висіяно модрину європеську, ялину звичайнута колючу.  Висаджено в контейнери вкорінені живці декоративних порід.
Лісокультурні площі  ретельно  очищені від порубних залишків. Роботи проведено відповідно до проектів і технологічних вимог. Вчасно та якісно створенні лісові культури є основою продуктивного лісовирощування.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>