Техрада пройшла конструктивно

У ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено технічну раду під керівництвом директора П. А. Стецюка. Розглянуто результати фінансово – господарської діяльності  за п’ять місяців  року. Підприємство  виконало планові показники й отримало прибуток.

Головні спеціалісти та керівники підрозділів доповіли по своїх напрямках роботи. Головний економіст М. М. Хрустінська представила  показники, що засвідчили про можливість виконання завдань  першого півріччя.

Головний бухгалтер Л. М. Комарніцька проінформувала про результати перевірки стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності по підприємству. Було наголошено на відповідальності та достовірності подання фінансової звітності лісництвами підприємства.

Головний лісничий О.О. Лукомський доповів про стан лісокультурного виробництва. Зазначено, що підрозділи успішно завершили лісокультурну кампанію весни 2019 року, виконавши всі планові показники. Догляди за лісовими культурами виконуються у відповідності до поставлених завдань, проте потрібно їх наростити через природні фактори.

Також розглянуто стан протипожежної безпеки. Створено 2 км мінералізованих смуг та проведено догляд за існуючими смугами на відрізку 16,9 км. Постійно ведеться інформуванню населення через засоби масової інформації щодо дотримання вимог пожежної безпеки у лісах.

Особливу увагу на техраді акцентовано на виконанні поставлених завдань з побічного користування. Обговорено планові завдання та перспективи їх виконання. Привернуто увагу щодо своєчасного та якісного проведення усіх агротехнічних заходів на посівах сої, яких цього року підприємство має 71 га.

Наприкінці техради присутні переглянули відеоматеріали виїзної колегії Держлісагентства України, що відбулася на базі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

trjk gdzghzdfgzdfg

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*