Тиждень охорони праці на підприємстві

Цьогорічний День охорони праці проводився під девізом “Оптимізація збору та використання даних з охорони праці”. З метою запобігання нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань та вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві, в Старокостянтинівському лісгоспі в період з 21 по 28 квітня   відбулися організаційні заходи з відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Представники підприємства відвідали родини працівників, загиблих на виробництві в результаті нещасних випадків, та надали їм матеріальну допомогу.

Службою охорони праці підприємства спільно із страховим експертом з охорони праці ФССНВ у Старокостянтинівському районі Перваком О.П. та головним спеціалістом  з умов праці управління соціального захисту населення міста Старокостянтинова Гордійчуком В.В.  проведено тематичні зустрічі  з робітниками структурних підрозділів  лісгоспу.

У рамках акції організаційний комітет підприємства   обстежив структурні підрозділи та провів огляд-конкурс на визначення кращих працівників підприємства за показники з охорони праці.

Результати огляду-конкурсу до Дня охорони праці були розглянуті на технічній нараді підприємства 10 травня. Переможців заохочено  преміями в розмірі 400 грн. Всього в номінаціях «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця», «Кращий за професією», «Кращий громадський інспектор з охорони праці»  було відзначено 11 працівників підприємства.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

2 1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*