ТОРГИ ПРОЙШЛИ ВДАЛО

25 серпня 2016 року Товарна біржа «Подільська» та державні лісогосподарські  підприємства Хмельницького ОУЛМГ за участі директорів десяти державних лісогосподарських підприємств Хмельницького ОУЛМГ провели публічні торги з продажу необробленої деревини заготівлі четвертого кварталу 2016 року. Торги відбулися в приміщенні товарної біржі «Подільська» м. Хмельницький .

Успішному проведенню торгів передувала активна інформаційна діяльність товарної біржі та роз’яснювальна робота біржового комітету, які в пресі та на сайті біржі оприлюднили «Біржові бюлетені» та надали вичерпні відповіді на безліч питань потенційних клієнтів.

Хороший результат торгів не забарився . Всього продано 36,3 тис. кбм. деревини, що становить 98 % від загального обсягу виставлених лотів. Очікувана виручка буде становити 51,8 млн. грн., що на 4 млн. грн. більше ніж заявлено на торги.

В торгах взяли участь 127 деревообробних підприємств області та інших регіонів України. За оцінкою деревообробників – торги пройшли на високому рівні, вдало.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*