ТРАДИЦІЇ КОНКУРСУ ПРИМНОЖУЮТЬСЯ

У  ДП «Славутський лісгосп» пройшов перший етап конкурсу дитячого малюнка й твору на тему «Людина та ліс». Підсумки підбито на рівні лісогосподарського підприємства. Відбулося  нагородження переможців  акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Під час спілкування з учасниками Акції мисливствознавець району Караван М.І. розповів учням, батькам та вчителям про історію та сьогодення  нашого підприємства. Закликав природолюбів бути послідовними у своїх почуттях до лісу та його жителів.

За кращий твір по місту Славута на тему «Людина і ліс» цінними подарунками нагороджені шість кращих учасників. Ними стали Поєнко Андрій, Соколова Яна, Галич Павло, Андрєєчкін Антон, Сваричевська Мар»яна, Гучинський Артем. За кращий малюнок на тему «Людина і ліс» по місту Славута  також нагороджені відповідно Мартинюк Дарія, Білецька Анастасія, Семенюк Діана, Оборжицька Валентина, Калушевич Ірина та Базан Юлія.

По району за кращий твір та кращий малюнок відповідно нагороджені Ткачук Ярослав, Коваленко Ольга, Іваненко Тетяна, Савоцька Христина, Дячук Юлія, Бродюк Ольга, Баланчук Юрій, Мукусій Іван, Денисенко Єлізавета.

Прес-служба Славутського ЛГ

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*