Тісна співпраця – вагомі результати

       У будинку Федерації профспілок області відбулася VI-та звітно-виборна конференція Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства України. У її роботі участь взяли 28 делегатів  від 13 первинних профспілкових організацій.

         Із звітною доповіддю про роботу обласної організації профспілки за період з жовтня 2016   по жовтень 2021 року виступив голова обкому профспілки Віталій Лісовий. Про роботу ревізійної комісії за звітний період доповіла голова ревізійної комісії  Наталія Слободян. В обговоренні доповідей взяли участь голови первинних профспілкових організацій  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» Людмила Османкіна, ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» Анатолій Сушарник,  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Сергій Шутяк , а також директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк, директор ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» Ігор Бурковський.

На конференції виступив заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій  Безноско, який наголосив, що колективи лісогосподарських підприємств і профспілкові організації – це одна дружна  сім’я, яка спільно вносить свій вклад у розвиток лісового господарства області і стоїть на захисті інтересів людей праці, створюючи їм належні умови для роботи. В першу чергу – це високий рівень заробітної плати, яка сьогодні є найвищою в лісовій галузі держави.

        На конференції також виступив голова Федерації профспілок області Олег Сковородніков, який дав позитивну оцінку роботі обласної організації профспілки лісівників і доповів, які завдання стоять сьогодні перед профспілками загалом.

         Голова ЦК профспілки Степан  Кривов’язий в радіо-телефонному форматі привітав учасників конференції,  всіх лісівників області та подякував за гарну роботу обкому профспілки і колективам  держлісгоспів  за високі виробничі досягнення й за стабільний соціально-економічний захист працівників.

         Конференція прийняла постанову про роботу обкому профспілки за звітний період, визнала її задовільною і намітила завдання для обласної організації на наступний період.

         Делегати одноголосно  знову обрали головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства України  Віталія Лісового.

         Також обрано членів президії та членів обкому профспілки, інші керівні органи обласної організації на наступний термін, членів ради ФПО, делегатів на VI-й з’їзд ЦК профспілки. Конференція рекомендувала VI-му  з’їзду  ЦК профспілки обрати головою ЦК профспілки С.Й. Кривов’язого.

Потім відбулась урочиста частина. Голова ФПО Олег Сковородніков  вручив нагрудний знак ФПУ «Профспілкова звитяга» Анатолію Сушарнику – голові ППО ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство». Голова обкому профспілки Віталій Лісовий за дорученням голови ЦК профспілки Степана Кривов’язого вручив найвищу відзнаку ФПУ – Почесний знак «За розвиток соціального партнерства» директору ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» Юрію Грачуку та директору ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Івану Кирилюку, а також Почесну Грамоту ЦК профспілки директору ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимиру Сасюку. Почесною Грамотою ЦК профспілки працівників лісового  господарства нагороджений начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.

         Після закінчення конференції делегати та запрошені напередодні  Дня захисників і  захисниць України віддали данину  поваги  і поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*