Тісна співпраця з науковцями

По ДП Кам’янець-Подільський лісгосп” 15,4 тисяч гектарів земель лісового фонду розташовується в межах зони діяльності НПП ”Подільські Товтри”. Відповідно до діючих Санітарних правил в лісах України проведення заходів з поліпшення санітарного стану на об”єктах природно-заповідного фонду проводиться за погодженням науково-технічної ради об’єкту ПЗФ.
Днями на засіданні наукової ради НПП “Подільські Товтри” в присутності головного лісничого О.В.Шевчука та провідного інженера з лісових культур Л.М.Коваль розглянуто та погоджено проведення господарських заходів з поліпшення санітарного стану лісів та проведення заходів з формування й оздоровлення лісів та інших рубок, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства, на загальній території НПП “Подільські Товтри”.
Науковцями рекомендовано проводити вибіркові санітарні рубки з дотриманням чинного природоохоронного законодавства в зоні регульованої рекреації та в господарській зоні з виявленими рідкісними видами рослин в період вегетаційного спокою.
Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*