Увага: підвищена пожежна небезпека!

ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» звертається до всіх жителів  з нагадуванням про те, що на час пожежонебезпечного періоду в’їзд автоторанспортних засобів до лісових масивів заборонено, запроваджено максимальне обмеження відвідування лісових масивів населенням. Наголошуємо на важливості суворого дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах і попереджаємо про можливість притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності осіб, які будуть ці правила порушувати.

Категорично забороняється:

- розводити багаття в лісонасадженнях;

- не можна палити в лісі цигарки і кидати недопалки;

- заїжджати в лісові масиви автотранспортними засобами;

- спалювати  траву на землях поблизу лісів.

 

Порушення правил поводження з вогнем вважається нехтуванням особою необхідних, виходячи з обставин, застережних заходів відносно вогню, джерелом виникнення якого стали дії винного. Згідно з  Кодексом України про адміністративні правопорушення  знищення  або  пошкодження  лісу    внаслідок    необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог  пожежної  безпеки  в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або  поширення  її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від  трьох  до десяти  неоподатковуваних  мінімумів   доходів   громадян   і   на посадових  осіб  -  від  семи  до  дванадцяти   неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пам’ятайте, пожежу легко спричинити, але важко загасити!

Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватися надто дорогою ціною!

Ліс – це наше спільне багатство – невичерпне джерело здоров’я і краси, безцінний скарб, який ми повинні залишити прийдешнім поколінням. Збережімо його!

                                                                                            Адміністрація

                                                                 ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>