Україна відзначає 75-річчя партизанської слави

Це свято було встановлено в 2001 році Указом Президента України на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху на Україні в роки Великої Вітчизняної війни, і відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні самого життя.

Вшанували учасників партизанського руху Шепетівщини представники ДП «Шепетівський лісгосп» – директор В.М.Сасюк, голова профспілкової організації П.К. Миронюк  та голова Шепетівської міської та районної рад Організації ветеранів України В.І. Чікін.

Володимир Сасюк привітав учасників руху, подякувавши за вагомий вклад в перемогу: «Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави  з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам. Здоров’я вам, наші ветерани!».

ФОТО : під час вітання Васик Ганни Павлівни, активного учасника партизанського загону А.З. Одухи.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу

part

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*