Унікальне поряд: в Ізяславському лісгоспі зацвіло тюльпанове дерево

В дендропарку Ізяславського лісгоспу розцвіло розкішне тюльпанове дерево. Два деревця, які під час цвітіння повністю покриті квітами, посадили ще близько 20 років тому. А вперше розквітли вони у 2020 році. Ось уже як 2 роки поспіль екзотичне тюльпанове дерево є окрасою не тільки підприємства, але й міста.

Квіти цього дерева мають ніжний салатовий колір з персиковим відтінком, а форма квітки практично повторює тюльпан. Листя рослини також особливе: воно схоже на ліру. Тому друга назва дерева – ліран. 

Зважаючи на активну зацікавленість жителів краю дивовижною рослиною, на підприємстві дослідили процес розмноження тюльпанового дерева та зібрали насіннєвий матеріал. Наразі насіння заклали в спеціальні касети для пророщування. Через декілька років лісівники планують реалізувати понад 1600 саджанців екзотичної рослини.

Тож за десяток років унікальні дерева можуть розквітнути в багатьох населених пунктах. А поки Ізяславський дендропарк відкритий для усіх бажаючих, які хочуть побачити нові грані краси природи.

Пресслужба ДП “Ізяславський лісгосп”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*